2. miejsce w międzypowiatowych, sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

Nasza damska reprezentacja w sztafetowych biegach przełajowych jest w znakomitej formie, po zdobyciu w zeszłym tygodniu Mistrzostwa Powiatu Żyrardowskiego w sztafetowych biegach przełajowych w składzie: Sokołowska Oliwia, Julia Paradowska, Daria Łapińska, Stawczyk Oliwia, Wojtasik Oliwia,Kinga Karkucińska i Owczarek Weronika, w dniu 13.10.2021 reprezentowały nasz powiat w kolejnym etapie Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, czyli zawodach międzypowiatowych. Wśród 10 najlepszych drużyn z powiatów Grodziskiego, Sochaczewskiego, Żyrardowskiego, Warszawskiego Zachodniego i Pruszkowskiego, zajęły 2 miejsce, nieznacznie tylko przegrywając pierwsze miejsce które przypadło gospodarzom zawodów szkole z Sochaczewa.
To jeden z największych sportowych sukcesów naszych uczniów w ostatnich latach i pierwszy medal w biegach sztafetowych.
Jeszcze ważniejsze od samego medalu jest to, że nasze reprezentantki uzyskały awans do finałów zmagań na szczeblu wojewódzkim, w którym 21.10.2021 zmierzą się z 15 najlepszymi reprezentacjami szkół z całego województwa mazowieckiego. Jak same mówią: “nie pokazaliśmy jeszcze pełni swoich możliwości”.
Trzymamy mocno kciuki za czwartkowy występ naszych podopiecznych.
Jesteśmy z was bardzo dumni, że tak godnie reprezentujecie naszą szkołę, a za razem swoje kluby sportowe.