Awanse wręczone!

Dziś odbył się uroczysty apel, podczas którego Pan Krzysztof Dziwisz, Wicestarosta Powiatu Żyrardowskiego oraz Pani Urszula Matusiak, Dyrektor Szkoły wręczyli awanse na kolejne stopnie uczniowskie. Uczniowie klas mundurowych otrzymują awans za osiągnięcie bardzo dobrych i dobrych wyników w nauce, wzorowe i bardzo dobre zachowanie, nienaganną dyscyplinę i wysoką kulturę osobistą.

Na stopień „uczeń starszy szeregowy” awansowani zostali: Choła Roksana, Dmitruk Rafał, Koźbiał Jakub, Muś Krystian, Paluch Zuzanna i Waszczuk Paula.

Na stopień „uczeń starszy posterunkowy”: Pietras Krystian i Rosińska Natalia.

Na stopień „uczeń starszy kapral”: Badyński Eryk, Bodanka Łukasz, Lasota Gabriela, Markowski Radosław, Płodowski Damian, Słupska Marta, Ślesiński Mariusz i Zaręba Beata.

Na stopień „uczeń starszy sierżant”: Natalia Krzyżanowska, Karolina Osicka, Julia Pindor oraz Paulina Sielska.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor wyróżniła również 11 uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w I półroczu roku szkolnego 2018/2019 oraz 4 uczniów, którzy mogą pochwalić się 100% frekwencją.