Bieg Nocy Listopadowej

1 grudnia, grupa ośmiu uczniów z naszej szkoły (z klasy  3m: Kajetan Paluch,Przemysław Siedlecki, Szymon Staniszewski, Arkadiusz Skoneczny, Oskar Pindor, z klasy 1m: Zuzanna Paluch, Rafał Dmitruk, Wiktoria Gevorgyan) wzięli udział w IV edycji Biegu Nocy Listopadowej na terenie WAT-u. Na 8 kilometrowej trasie zmagali się z 29 terenowymi przeszkodami włącznie z dwiema strzelnicami taktycznymi na których dane im było strzelać z polskiej konstrukcji karabinu Grot na 100m, oraz z konwersji pistoletu Glock na 25m. Tegoroczna edycja była upamiętnieniem Ś.P. Plut. Arkadiusza „Szczupłego” Dyki, żołnierza oddziału bojowego GROM. Bieg ukończyło 186 osób, szczególnie gratulujemy Rafałowi, który zajął 8 miejsce z czasem 00:56:39 .