Noc wiedzy i pasji

W dniu 19 października odbyła się kolejna Noc w Puszczy pod nazwą „Noc wiedzy i pasji”.

Odbył się między innymi:

– Wykład z zakresu biofizyki – „Badania interdyscyplinarne – szansa na cuda w nauce” – dr Piotr Firek, Politechnika Warszawska

– Wykład z zakresu etnobotaniki „Rośliny użytkowe Polski, Słowacji i Węgier” – dr Anna Traut-Seliga, LO w Puszczy Mariańskiej i PWSZ w Skierniewicach

– Pokaz praktyczny z zakresu anatomii zwierząt „Sekcja i preparowanie serca ssaka” – mgr Beata Buczna, Zespół Szkół w Międzyborowie

Oprócz tego uczniowie grali w planszówki i RPG, oglądali filmy w ramach programu aktywności przygotowanego przez zaprzyjaźnione z nami skierniewickie stowarzyszenie Cech Fantastyki SKIERCON. Oczywiście tradycji stała się zadość, uczestnicy wspólnie przygotowali domową pizzę.

Odbył się między innymi:

-Pokaz praktyczny z zakresu anatomii zwierząt „Sekcja i preparowanie sercassaka” – mgr Beata Buczna, Zespół Szkół w Międzyborów.