Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznane Wiktorii Rypkowskiej

Dnia 20 listopada 2017 r. uczennica naszej Szkoły, Wiktoria Rypkowska otrzymała z rąk Pani Aurelii Michałowskiej, Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Pana Sylwestra Dąbrowskiego, Wicewojewody Mazowieckiego akt przyznania stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom, otrzymującym promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen. Wiktoria uzyskała w roku szkolnym 2016/17 średnią ocen 5,35. Jest osobą wszechstronnie uzdolnioną, jej pasje to nauka języków obcych, gra na pianinie, taniec nowoczesny oraz malarstwo.

26 listopada prace Wiktorii będzie można obejrzeć podczas wernisażu wystawy „Wesele w obrazie” w galerii „U nas” w Puszczy Mariańskiej.