Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

26 kwietnia 2019 r, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych połączone z przekazaniem sztandaru nowym pocztom sztandarowym ??.

Podczas uroczystości absolwenci klasy III a i III m otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Uczniowie klasy mundurowej otrzymali również certyfikat ukończenia klasy mundurowej (policyjnej i wojskowej).

Wyróżnieni zostali uczniowie z bardzo dobrymi i dobrymi wynikami w nauce. Aż pięciu uczniów uzyskało średnią powyżej 5.0.
Świadectwo z wyróżnieniem z rąk Dyrektor Szkoły Pani Urszuli Matusiak oraz Wicestarosty Powiatu Żyrardowskiego Pana Krzysztofa Dziwisza otrzymali:
Pani Wiktoria Rypkowska z klasy III a,
Pani Weronika Buczna z klasy III a,
Pan Norbert Matera z klasy III a,
Pani Sylwia Bechcicka z klasy III a,
Pani Klaudia Czarnowska z klasy III a,
Pani Natalia Pawlik z klasy III a,
Pan Karol Jodłowski z klasy III m,
Pani Ewelina Słomińska z klasy III m.

Podziękowania otrzymali absolwenci, którzy reprezentowali szkołę w poczcie sztandarowym: p. Mateusz Kurek, p. Aleksandra Bogucka, p. Ewelina Słomińska, p. Norbert Matera, p. Wiktoria Rypkowska oraz p. Klaudia Czarnowska.
Nagrody za pracę na rzecz szkoły otrzymali: p. Weronika Buczna, p. Wiktoria Rypkowska, p. Dominika Sas, p. Sylwia Bechcicka, p. Klaudia Czarnowska, p. Izabela Bilińska, p. Natalia Pawlik, p. Piotr Beczek, p.Filip Kuran, p. Rafał Pietras, p. Michał Oziębły, p. Maciej Dombrowski, p. Karol Jodłowski, p. Mateusz Kurek, p. Kajetan Paluch oraz p. Arkadiusz Skoneczny.

Podziękowanie za reprezentowanie szkoły z zawodach sportowych otrzymali: p. Eryka Rygielska, p. Izabela Bilińska, p. Maciej Dombrowski, p. Karol Jodłowski, p. Emilia Kozioł, p. Michał Kurzawa, p. Rafał Marks, p. Kajetan Paluch, p. Malwina Pruchniewicz, p. Piotr Skrzypiński, p. Maciej Sobczak, p. Damian Koźbiał, p. Artur Burakowski, p. Oskar Pindor, p. Szymon Staniszewski, p. Dominika Sas, p. Kacper Michalak, p. Mateusz Kuberski, p. Mateusz Kurek, p. Patrycja Mućko, p. Julia Szczygielska, p. Klaudia Czarnowska, p. Aleksandra Niemojewska oraz p. Marta Niemojewska

Pani Dyrektor wręczyła również listy gratulacyjne i podziękowanie dla rodziców naszych absolwentów z najwyższymi wynikami w nauce. Podziękowała również rodzicom zaangażowanym w prace na rzecz szkoły.

Drodzy Absolwenci, dziękujemy ze te trzy lata i do zobaczenia na maturach ?