Szkolna Gala Olimpiady “Zwolnieni z Teorii”

5 kwietnia 2023 r. w Centrum Kultury  w Żyrardowie odbyło się uroczyste podsumowanie projektów społecznych realizowanych w naszym liceum w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady “Zwolnieni z Teorii”
Uczniowie projektów: Chcieliśmy być idealni, Trzy kroki do szczęścia, Pomocną dłoń, Pamięć poległych z września 1939, (Nie)widoczny świat oraz grupa, która była gospodarzem gali: 30 uciśnięć i 2 wdechy, podziękowali sponsorom i partnerom, którzy włączyli się całym sercem w działania uczniów.
Galę uświetnili artyści z naszego Liceum, jak również zaproszeni goście: uczestniczka the Voice of Poland, nasza Absolwentka – Izabela Bilińska, formacja taneczna Dynamite Dance Studio oraz charyzmatyczna wokalistka Justyna Kawałko Efi.
fot. CK w Żyrardowie
fot. CK w Żyrardowie  fot. CK w Żyrardowie