Wycieczka szkoleniowa do PLL LOT

15 czerwca 2023 r. Uczniowie z grupy stewardess i stewardów oraz inni zainteresowani tematyką wzięli udział w wycieczce szkoleniowej do siedziby PLL LOT.
Uczniowie dowiedzieli się jak wyglada praca stewardess i stewardów oraz proces rekrutacji do zawodu, na co zwrócić uwagę chcąc zostać członkiem personelu pokładowego. W grupach obserwowali jak wygląda szkolenie osób, który ten proces rekrutacji już przeszli i zostali przyjęci. (Takie szkolenie trwa dwa miesiące). Mieli również okazję zobaczyć jak wygląda symulator samolotu oraz wyposażenie niezbędne w razie awarii.
Bardzo dziękujemy Pani Agacie Smuk Zastępcy Dyrektora ds. Szkolenia Personelu Pokładowego LT2 za ten ekscytujący dzień i ogromną gościnność.
Marzenie o lataniu stało się dla naszych Uczniów bliższe.