Uroczyste zakończenie klas trzecich

27 kwietnia 2018 r. w „Tańskim” odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich, którzy  ukończyli szkołę. Absolwenci z najlepszymi wynikami otrzymali wyróżnienia i nagrody. Uhonorowani zostali również sportowcy reprezentujący liceum w zawodach oraz osoby angażujące się w działalność artystyczną i pracę na rzecz szkoły. Pani podinspektor Edyta Marczewska, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie wręczyła absolwentom 3mp certyfikaty ukończenia klasy policyjnej, a Pan major Jacek Rutkowski, Kierownik Jednostki Wojskowej w Puszczy Mariańskiej absolwentom 3mw certyfikaty ukończenia klasy wojskowej.

Na tę okazję uczniowie klas drugich przygotowali krótką część artystyczną – „Maturiadę” – turniej z pytaniami maturalnymi przygotowanymi przez Centralną Komisję Humoru. Życząc powodzenia na prawdziwym egzaminie, drugoklasiści podarowali tegorocznym abiturientom drobne upominki – arkusz z CKH oraz czarne długopisy.