Wieczór Wigilijny

15.12.2023 r.

MUZYCZNE PREZENTY rozdawali uczniowie na tradycyjnej szkolnej wigilii. Dzielili się talentami: pisarskim, wokalnym, tanecznym i aktorskim. Zadźwięczały szarpane gitary, zagrały instrumenty dęte drewniane i blaszane, podziwialiśmy taniec współczesny, słuchaliśmy wykonań a cappella oraz do podkładu muzycznego. Było wesoło i różnorodnie. Jako że szkoła nasza rozwija indywidualne pasje, a także samodzielność i kreatywność, w tym roku scenki napisały uczennice Lena Krzykwa i Julia Szeliga. Ćwiczyły przy okazji umiejętność współpracy z grupą, praktykowały obowiązki lidera i poznawały, na czym polega odpowiedzialność za powierzone zadania. Nad organizacją, przebiegiem przygotowań i koordynacją wszelkich działań czuwała Anna Rogala.